O firmie

Firma nasza istnieje od roku 1997. Zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do maszyn rolniczych, głównie produkcji zagranicznej.

 

Między innymi chcemy państwu zaoferować łańcuchy oraz koła łańcuchowe mające zastosowanie w maszynach rolniczych i nie tylko. Możemy państwa zapewnić, że sprzedawane przez nas łańcuchy są wysokiej wytrzymałości, a tym samym o dłuższej żywotności i przydatności.

 

Są to typowe łańcuchy rolnicze, oznaczone symbolem "SH" np. 60-SH, w tym przypadku jest to oznaczenie łańcucha wzmocnionego 3/4 cala o wymiarach łańcucha typu amerykańskiego 12A-1. Łańcuchy oznaczone symbolem "SH" mają zwiększoną wytrzymałość od 25%-35% w stosunku do wszelkich innych łańcuchów sprzedawanych w Polsce.

Wskazane łańcuchy niczym nie ustępują, okrzyczanym w Polce łańcuchom "RENOLDA", chyba tylko tym, że są o wiele tańsze. Szanowny kliencie chcąc się przekonać o tym o czym zapewniamy wyżej, wystarczy zaopatrzyć się u nas w łańcuch o tym symbolu (SH). Dla próby wystarczy mały a nie wielki zakup, a jesteśmy przekonani, że będziesz naszym stałym klientem.

 

Szanowni Państwo doświadczenie podpowiada nam, że wielu ludzi kupując łańcuchy nie są w ogóle świadomi tego co kupują, sugerując się tylko ceną. Kupując tylko dla tego, że jest niższa cena niż w innym sklepie, w konsekwencji zawsze przepłacają, a nie oszczędzają.

 

Szanowni Państwo pisząc, że klienci nie są niejednokrotnie świadomi tego do kupują, napisałem nie z myślą żeby komuś ubliżyć. Rolnik czy lekarz nie muszą się na tym znać, tak jak ja nie muszę się znać na ogrodnictwie, czy też na krawiectwie, ponieważ moje wykształcenie jest mechaniczne, obowiązkiem uświadomienia klienta należy do obsługi w sklepie.

 

Szanowni klienci odnośnie łańcuchów, proszę otworzyć stronę na której w tabelkach są wskazane typy sprzedawanych łańcuchów i ich wytrzymałości. Proszę się z tym zapoznać i porównać aby mieć odpowiedni pogląd. Wielu klientów kupując np. łańcuch typu 10AH, 10H, 10A, przekonanym jest że kupuje łańcuch tzw. wzmocniony. Po zapoznaniu się z przedłożonym wykazem łańcuchów przekona się, że jest w błędzie, ponieważ są to wytrzymałości zwykłych łańcuchów typu (B) a nawet łańcucha typu amerykańskiego typu (A).

 

Jeżeli chodzi o koła łańcuchowe to pragniemy poinformować że sprzedawane przez nas koła wykonane są z odpowiedniej stali, a wieniec zębaty jest utwardzony indukcyjnie.

 

W chwili obecnej sprzedajemy koła łańcuchowe w stanie surowym, to znaczy (z wstępnym otworem) tak zwane koła tarczowe. Posiadamy też koła wykonane na gotowo, to znaczy wykonane zgodnie z wymiarami.

 

Przy braku wykazanych łańcuchów jak też kół łańcuchowych na naszej stronie, prosimy o kontakt telefoniczny. Możemy wykonać koła na zamówienie, po uprzednim przesłaniu wymiarów lub zużytego koła (jako wzór). Dla informacji, chcemy dodać że wykonane koła na gotowo, pokazane na naszej stronie, mają wykonany wieniec zębaty wg wymiarów na łańcuchy wzmocnione typu (A). Pasują też pod łańcuch zwykły typu (B), ale stosowanie łańcuchów typu (B) na koło łańcuchowe typu (A, raczej jest nie wskazane, ponieważ obniża żywotność łańcucha.

 

Zapraszamy do współpracy, a wcześniej zapoznania się z nasza ofertą.

 

Jerzy Szeszko